Apie projektą


NAMŲ VALDOS SKLYPAI

Projekte „Bendorėlių slėnis“ suformuoti namų valdos sklypai, nuo 10 iki 12 arų ploto. Sklypų masyvas įsikurs šalia Vilniaus esančioje ir sparčiai besiplečiančioje Bendorėlių gyvenvietėje, Klevinėje.

Jūsų patogumui sukūrėme modernius ir patogius namus 83, 93, 100, 105, 117, 116, 126 kv.m, kuriuos pastatome su pilnu įrengimu bei sutvarkyta aplinka ir visomis komunikacijomis Jūsų pasirinktame sklype.

KOMUNIKACIJOS

Kiekvienas sklypas turės vietinį bendrą vandentiekį ir kanalizaciją, elektrą, dujas ir asfaltuotą privažiavimą

GAMTOS PRIEGLOPSTIS

Rytinėje „Bendorėlių slėnio“ pusėje žaliuoja Bukiškio miškas, todėl kiekvieną rytą jus maloniai ir pakiliai nuteiks paukščių giesmė, o netoliese esantis Riešės tvenkinys ir Gudelių ežeras leis vasarą atsipalaiduoti nuo kasdieninių darbų, įmerkus kojas į šiltą vandenį. „Bendorėlių slėnis“ įsikurs nuostabios gamtos prieglobstyje, atokiau nuo miesto šurmulio ir smogo. Čia bus galima mėgautis grynu oru, miesto šviesos neužgoš žvaigždėto rugpjūčio dangaus grožio ir leis džiaugtis įsimintinomis akimirkomis su artimiausiais žmonėmis.

GAMTOS PRIEGLOBSTIS

Rytinėje „Bendorėlių slėnio“ pusėje žaliuoja Bukiškio miškas, todėl kiekvieną rytą Jus maloniai ir pakiliai nuteiks paukščių giesmė, o netoliese esantis Riešės tvenkinys ir Gudelių ežeras leis vasarą atsipalaiduoti nuo kasdieninių darbų įmerkus kojas į šiltą vandenį. „Bendorėlių slėnis“ įsikurs nuostabios gamtos prieglobstyje, atokiau nuo miesto šurmulio ir smogo. Čia bus galima mėgautis grynu oru, miesto šviesos neužgoš žvaigždėto rugpjūčio dangaus grožio ir leis džiaugtis įsimintinomis akimirkomis su artimiausiais žmonėmis.